Reklama [B] - MARAL Hurtownia BHP
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
List otwarty: OPB do PRM i Burmistrza w sprawie ''PSZOK''.

Dnia 10 lipca otrzymaliśmy pismo od Organizacji Przedsiębiorców Barlinek z prośbą o publikację, co niniejszym czynimy. Oto jego treść:

Pismo skierowane do Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka Pana Mariusza Maciejewskiego oraz Burmistrza Barlinka Pana Dariusza Zielińskiego.

Dokument dotyczy projektu uchwały o zakupie gruntu przy ul. Okrętowej w Barlinku z przeznaczeniem na PSZOK (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przyp. Red).

„Szanowni Państwo,
Organizacja Przedsiębiorców Barlinek oraz mieszkańcy zwracamy się z prośbą o wycofanie w/w uchwały z Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy, która planowana jest na 11.07.2019r. Jako przedsiębiorcy nie sprzeciwiamy się inwestycji miasta w PSZOK, ale wyrażamy sprzeciw ewidentnym wprowadzeniu w błąd mieszkańców Barlinka….”

Pełna treść poniżej. (PLIK PDF)

[List do redakcji]
Zdjęcie: sozosfera.pl

10-07-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Zamiast zyskać na podatkach od środków transportu to stracili. BRAWO!
  Teraz odbiją sobie na podatkach od nieruchomości bo tutaj tak łatwo się firmy czy domu nie przeniesie (na działkę za 630 tys. trzeba przecież nazbierać).
  Prawda Panie Przewodniczący Maciejewski? To Pan przecież mówił, że to podwyżka podatków tylko o kilka procent....
  Tylko że nawet w Gorzowie są mniejsze podatki!
  Czemu Pan sobie tak ochoczo dietki nie obniży... o kilka procent?!?!?
 • Władze Barlinka uważają że wiedzą lepiej czego chcą Mieszkańcy, nie szanują głosów ludzi którzy mają inne zdanie bądź inny nierzadko lepszy pomysł
 • Ta Rada Miejska + z nielicznymi wyjątkami + jest po prostu zbyt głupia, żeby zarządzać miastem i potrzebami mieszkańców.
  Sytuacja z firmami transportowymi to pokaz bezmyślności w działaniu, braku samodzielnego myślenia a przede wszystkim służalczość obecnym włodarzom miasta.
 • Czy wiecie państwo, że kilka firm transportowych z Barlinka, po bezsensowne podwyżce podatku od środków transportu przez radnych miejskich wprowadziło już swoje auta z gminy Barlinek do Gorzowa, Kamienia Pomorskiego i tak dalej. A kolejne planują ten sam krok. Budżet gminy zamiast zyskać, przez głupotę nieodpowiedzialnych radnych, przez ich pazernosc i brak zmysłu przedsiębiorczości straci. Taka jest ta rada i zarząd miasta. Niegospodarni. Wstyd i żenada. Z tematem tego artykułu będzie afera. To ta sprawę badali CBA.
 • Radni w większości pracują na posadkach budżetowych i nie są niezależni. Ci radni nie reprezentują wyborców i interesów mieszkańców, tylko wykonują polecenia Przewodniczącego i Burmistrza. Nie mają przysłowiowych "jaj" a ta sprawa jasno to pokazuje.
 • Na wjeździe do Barlinka wizytoweczka miasta.... przeładunek śmieci. Piękne widoki i zdrowe zapachy na powitanie gości w perełkce pomorza zachodniego i stolicy nordic walking!!
  I to na działeczce za 630 tyś.
  Brawo burmistrz brawo radni!!!
 • Ceny działek to najmniejszy problem. To co będą mieli wszyscy mieszkańcy to bezpłatny smród ze stacji przeładunkowej, ale o czym tu pisać skoro radni, którzy jutro mają głosować nie mają wiedzy czego dotyczy ta inwestycja: miał być PSZOK, a okazuje się że będzie PSZOK+punkt przeładunku śmieci, a do tego nikt nie ma kosztorysu ani wiedzy ile to będzie kosztowało, na razie tylko wiemy że działka w nieszczęśliwej dla miasta lokalizacji za 630 tys.
 • Wizytówka Barlinka.....bezradneradne.....???? Ludzie pobudka!!!!! Ilu radnych je z ręki prezesa i pracuje w spółkach gminnych....lub placówkach gminnych?? Czy nie było za rządów Poprzednich koncepcji przenosin PGKiM na gminną działkę wraz z PSZOK???? To są jaja.....
 • Ciekawe kto będzie chciał zainwestować pieniądze mając takiego sąsiada. Jaka gmina w strefie inwestycyjnej stawia pszok?
 • Warto zapoznać się ze szczegółami bo potem będzie za późno.Ceny działek w tym obszarze spadną na łeb.
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Dla dziewczynki 98rozm od 3 do 20
Mam na sprzedaż ciuszki dla dziewczynki ...
Kawalerka w Barlinku, umeblowana, 34 m2 ...
Kupię każdą ilość ślimaka winniczka. ...
Dom o powierzchni 100m2, powierzchnia dz...
Profesjonalnie szpachlujemy i malujemy m...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...