Reklama [B] - MARAL Hurtownia BHP
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Inspekcja Sanitarna poszukuje osób, które były na mszy.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Myśliborzu poszukuje osób, które uczestniczyły we Mszy Świętej w Kościele Parafialnym pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Barlinku w dniu 17.10.2020r. o godzinie 18:00.

Osoby te proszone są o pilne zgłaszanie się do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Myśliborzu pod numerem telefonu 784 689 783.

Z uwagi na powagę sytuacji, sprawę należy potraktować jako pilną.

Duszpasterze Parafii pw. NSNMP poinformowali, że w związku z zachorowaniem jednego z księży na SARS-COV2 oraz podjęciem kwarantanny przez pozostałych duchownych do 31 października br. zienia się funkcjonowanie Parafii.

Codzienna Msza Święta o godzinie 7:00 będzie odprawiana przez księdza z sąsiedniej Parafii. Codzienna Msza Święta o godzinie 18:00 zostanie odprawiona zgodnie z zamówionymi intencjami w Kaplicy na Plebanii.

Wcześniej przyjęte Msze Święta Pogrzebowe zostaną odprawione przez księży z zewnętrznych Parafii. Niedzielne Msze Święte zostaną odprawione według stałego porządku przez księdza z sąsiedniej Parafii.

Kancelaria Parafialna zostaje zamknięta do odwołania.

Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie myśliborskim. Stan na dzień 23.10.2020 godz. 12:00

Liczba potwierdzonych przypadków zakażeń wirusem SARS-CoV-2 od początku pandemii - 107

Liczba osób objętych kwarantanną - 686

Liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym - 47

Liczba ozdrowieńców od początku pandemii - 40

Liczba aktywnych zakażeń SARS-CoV-2 - 65


Źródło: PSSE Myślibórz

24-10-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • szykujcie pośladki - Eksperymentalna szczepionka przeciwko COVID-19, opracowana przez chiński koncern farmaceutyczny Sinopharm, jest bezpieczna i dobrze przyjmowana przez organizm - wynika z badania opisanego na łamach magazynu "The Lancet Infectious Diseases". źródło gazeta Rzeczpospolita
 • 60 tyś testów pozytywnych 18.8 tyś
  67.5 tyś testów pozytywnych 20.1 tyś
  78 tyś testów pozytywnych 21.5 tyś
  Czego nie rozumiesz!?
  Nie mówiąc, że ok 90% tych pozytywnych to bezobjawowi!!! Mamy mniej zachorowań niż 3dni temu!!! Tak rząd was dyma i powoli wszystko zamyka. Pinkas Główny Inspektor Sanitarny powiedział, że tak wygenerujemy taki stan umysłu, że sami ludzie będą chcieć szczepionki!!! Szczepionki już w styczniu!!! Temat zastępczy aborcja działa a nikt nie protestuje przeciwko obostrzeniom i odbieraniu nam praw obywatelskich!!!! I tak dopóki się nie zaszczepimy...
 • P.Gadowski to co robi rząd jest wszystko jest wyreżyserowane mamy nadzieje.Przypomina to tajny raport fundacji Rockefellera ! you tube Gadowski u Roli ujawnia fakty ws. COVID-19? Odłączą w Polsce internet? O Strajku Kobiet, PiS i PCR!
 • Właśnie cała branża kwiatowa w Polsce, od producenta i importera począwszy a na straganiarzach skończywszy, dowiedziała się że zainwestowane juz w towar pieniądze poszły sie je..c.
  Oczywiście IKEA i inne zagraniczne sieci otwarte i 24h
  Taki ten wirus inteligentny.
 • Szczepionka na AH1N1 pojawiła się pół roku po ogłoszeniu pandemii, czyli w grudniu 2009 roku. Kupiło ją wiele krajów (Polska akurat nie) za ogromne sumy, rzędu 0,5 mld dolarów lub więcej. Zdążono zaszczepić od 4 do 10% populacji (w Polsce 0%) gdy pandemia wygasła. Nie stało się to w wyniku szczepionek, a w sposób, który natura zna od milionów lat - populacja wytworzyła odporność. WHO odwołała alarm w sierpniu 2010 roku, czyli po 14 miesiącach.
  A teraz najciekawsze. Gdy wirus przestał zarażać, na WHO posypały się gromy ze strony rządów za... przesadną reakcję i panikarstwo z ogłaszaniem stanu pandemii.
  Koronawirus w przeciwieństwie do AH1N1 atakuje głównie ludzi starszych, którzy mogą się łatwiej odizolować bez niszczenia podstaw swojej egzystencji, ponieważ mają stałe źródło dochodu - emerytury. Tymczasem rządy zdecydowały się wysłać na przymusowe bezrobocie miliony młodych ludzi....
  Czas zacząć myśleć!!!
 • 1/2 Pamiętacie wielką pandemię z lat 2009/2010? Nie pamiętacie? Ciekawe, bo trwała 14 miesięcy, pochłonęła 285 tysięcy ofiar śmiertelnych a WHO ogłosiła wtedy szósty, najwyższy stopień zagrożenia. Nikt jednak nie zamykał szkół, uniwersytetów ani firm, chociaż chorowali głównie młodzi ludzie.
  Pandemia tzw. świńskiej grypy została ogłoszona przez WHO w czerwcu 2009 roku. Odpowiadał za nią wirus AH1N1, który łączył w sobie geny aż czterech różnych wirusów grypy - dwóch odmian świńskiej, jednej ptasiej i jednej ludzkiej.
  WHO od razu ogłosiła alarm, a dwa miesiące później - stan pandemii. Spodziewano się zachorowań na skalę \"hiszpanki\", ponieważ AH1N1 był mutacją tak niespotykaną, że nie istniały przeciwciała, które mogły by go powstrzymać. Szybko jednak okazało się, że chorują głównie dzieci, młodzież i ludzie do 50 roku życie .. Ciekawe jest to co uznano/ wirus rozprzestrzenia się tak szybko, że... nie ma sensu liczyć pojedynczych przypadków. Rejestrowano więc jedynie masowe zachorowania i zgony. Nie zostały zamknięte granice i szkoły, nie wprowadzono ograniczeń w poruszaniu się, a gospodarka funkcjonowała normalnie, chociaż chorowali głównie ludzie młodzi czyli uczący się lub pracujący.
 • Jak w telewizji trzeba tłuc ludziom do głowy że pandemia to ściemia bo inaczej zgłupieją całkowicie ! No co ty mój znajomy zmarł na covida albo moja znajoma pracuje w szpitalu itd.....

  Główny Urząd Statystyczny wstępnie podsumował 2019 r. pod względem demografii w kraju. Liczba Polaków wobec 2018 r. skurczyła się o ok. 28 tys. osób do 38,38 mln. Co jeszcze gorsze, w zeszłym roku zmarło o 35 tys. osób więcej, niż się urodziło. To najgorszy wynik od II wojny światowej. Spadły także wskaźniki dzietności, co oznacza, że o zastępowalności pokoleń w przyszłości nie może być mowy
 • Pracownicy Sanepidu 75% większa pensja , lekarze 200 % większa pensja to jak będzie covid 19 wszędzie czy nie ? Urodziliście się w Polsce a obudzicie się w Polin tak się skończy ta zabawa !
 • W kwietniu 2020 roku w Polsce zmarły 30 534 osoby. Według danych Ministerstwa Zdrowia w tym miesiącu na COVID-19 zmarło 615 osób. Ta liczba nie wpłynęła na wzrost statystyk – jak pokazują dane, w kwietniu br. w Polsce było nawet o 3079 mniej zgonów niż w kwietniu 2019 (33 613) i o 4105 mniej niż kwietniu 2018 (34 639). W poprzednich latach było to: 2019 – 145,1 tys., 2018 – 151,3 tys., 2017 – 148 tys., 2016 – 135,8 tys. (to jedyny rok w analizowanym okresie, gdy zgonów było mniej niż w 2020 r.), 2015 – 143,6 tys.

  W 2018 zmarło 414 tys. mieszkańców Polski - to najwięcej od czasów wojny. Tak duża liczba zgonów miała dotknąć nasz kraj dopiero za 20 lat. Wzrost długości życia wyhamowuje w naszym kraju coraz bardziej. Przyczynia się do niego palenie, nieprawidłowa dieta oraz nadciśnienie.

  Liczba zgonów w porównaniu z poprzednim rokiem wzrosła o 3 proc. To największa liczba zgonów od czasu zakończenia II wojny światowej. GUS przewidywał, że ten wynik Polska osiągnie w 2032 roku. HALO gdzie covid 19 żeby zamykac ludzi i gospodarkę wygaszać ?
 • Pod koniec listopada planowane są koleje obostrzenia. Rządzący nauczyli się że stanów wojennych nie wprowadza się gwałtownie tylko krok po kroku. A te nasze kroki zmierzają w kierunku obowiązkowy szczepień i totalitaryzmu czyli zakaz wychodzenia z domów itd.... Obym się mylił i wyszło, że bzdury czas pokaże !
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

W tych trudnych czasach przykłada się do...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - Autopromocja
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...