Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [B] - MARAL Hurtownia BHP
Debata kandydatów na Urząd Burmistrza. Wtorek 30 października! Zapraszamy.

We wtorek 30 października 2018 roku w Barlineckim Ośrodku Kultury punktualnie o godzinie 18:00 rozpocznie się debata kandydatów na Urząd Burmistrza Barlinka. Wezmą w niej udział dotychczasowy burmistrz Dariusz Zieliński oraz Cezary Krzyżanowski.

Debata rozpocznie się od trzy minutowej autoprezentacji każdego z kandydatów, po której nastąpią dwie serie pytań. W pierwszej serii kandydaci będą odpowiadać na 8 wybranych pytań, które od piątku spływały na lokalne portale internetowe: ebarlinek.pl i barlinek24.pl. Czas jakim będą dysponować to 1,5 minuty na odpowiedź. Według ustaleń pytania z pierwszej serii znane będą obu odpowiadającym.

W drugiej serii to kandydaci, mając do dyspozycji możliwość zadania dwóch pytań, będą zadawać je kontrkandydatowi.

Przed rozpoczęciem debaty odbędzie się losowanie kandydata, który jako pierwszy będzie zabierał głos w debacie. Osobne losowanie dotyczyć będzie kolejności zabrania głosu w podsumowaniu debaty. Debatę zakończy trzy minutowe podsumowanie.

Powyższe zasady debaty zostały omówione i zaakceptowane przez obydwa komitety wyborcze.

29-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Burmistrzowie z powiatu myśliborskiego w razie rabunkowej gospodarki leśnej w swoim regionie są zobowiązani interweniować u powiatowego Starosty, który w ich imieniu ma obowiązek takową zmasowaną wycinkę drzew powstrzymać, a to że ani Zieliński, ani nawet Krzyżanowski nic nie zamierzają w tym względzie czynić, to pod ich ignoranckimi rządami w niedługim czasie będziemy mieli wokół Barlinka zamiast Puszczy Barlineckiej, to jedną wielką pustynię z kompletnie wyjałowioną ziemią (tzw. "szkółki leśne" nie są w stanie się skutecznie przyjąć, kiedy wokół nich cały czas odbywa się zmasowany wyrąb kolejnych hektarów drzewostanu).

  Jakże bowiem trzeba być człowiekiem wyjątkowo złej woli, aby udawać, że nic się niepokojącego w tej kwestii w ostatnich latach w Naszej Gminie nie dzieje, skoro jeszcze nigdy wcześniej leśne obrzeża Naszego miasta nie były aż w tak zradykalizowanym stopniu dosłownie wycinane w pień (teraz się już nie przerzedza u Nas lasu z co bardziej dorodnych okazów tylko tnie się po całości po wszystkim, co tylko nada się do opału)?!

  Dlatego mam nadzieję, że Mieszkańcy Barlinka w odróżnieniu od tych pożałowania godnych Kandydatów na Burmistrza nie będą aż tak bardzo krótkowzroczni, skoro każdy z Nas bez większego trudu potrafi sobie wyobrazić, co się stanie w tej Naszej już i tak zadymionej i wietrznej kotlinie, kiedy z niej samej pozbędziemy się wszystkich dorodnych drzew, które Nam te uciążliwości przemysłowo-klimatyczne w znaczący sposób niwelują.
 • Kto za człowiek te pytania wybierał. Co mają burmistrzowie do wycinki lasów w puszczy Barlinecko-Gorzowskiej. Leprze pytanie było by dotyczące braku miejsc parkingowych w Barlinku i o tym jak Panowie chcą powiększyć ilość tych miejsc.

  Za 8:33 Dla Myśliborza, gdzie sromotnie przegrał obecnie panujący z Myśliborzem
  ( Jak obecnie panujący nie umiał zdobywać dotacji z Unii, to mógł oglądać film "Ranczo" i Dudę jak zdobywa dotacje - już by mogło być więcej)
  I tylko za 700 tyś. dla szpitala i brak planów parkingowych a może przede wszystkim, że obecnie panujący nie rozróżnia 30 sekund od 3 minut (może dlatego, że tu i tu jest trójka)

  Głosuję na Cezarego Krzyżanowskiego (choć jestem bardziej wyznania PiS-orowskiego niż czerwonego)
 • Widać , że problemy miasta są jednemu i drugiemu kandydatowi nie znane i cały czas śpiewka o szpitalu, który powinien finansować Jurek Owisak. Panowie więcej wina pijcie i tabaki zażywajcie. A parkingi a Hackon na który mieszkańcy z GT skarżyli się a i tu na mieście ten smród czasem doleciał itd.... Można odnieść wrażenie że pan Cezary zachowa więcej dla miasta w od różnieniu od pana Dariusza, który wszystko by wyprzedał bo Rada tak chce. Jakoś to wyprzedawanie źle mi się kojarzy z tym co robią spece od wygaszania Polski. Czas do niedzieli i emocje opadną. Na koniec spotkania powinni panowie założyć rękawice i 3 rudny po 3 minuty gwarantuje, że miejsca w Panoramie by zabrakło. A i miasto miało by o czym gadać do niedzieli.
 • Krzyżanowski Ty się naucz szacunku do drugiego człowieka. Dla mnie ktoś, kto nawet do najbliższych nie był/jest szczery, nie może zostać burmistrzem.
 • Krzyżanowski nie jest żadnym powiewem świeżości, skoro wzorem swojego mentora Siarkiewicza tkwi cały czas w najbardziej archaicznie komunistycznych strukturach Sojuszu Lewych Dochodów.

  Także jego wybór jedyne co Młodym Wyborcom z Barlinka gwarantuje, to dalsze tylko betonowanie Rady Miasta i Gminy Barlinek tak, abyśmy przez kolejną dekadę tkwili w tym starym POstPZPRowskim układzie.
 • Ludzie! Nie bójcie się zmiany i dajcie młodemu chłopakowi jedną kadencję a zobaczycie, że nie będziecie żałować. Podobnie zrobiły Strzelce Krajeńskie, gdzie przez ostatnią kadencję rządzili młodzi ludzie: Burmistrz lekko ponad 30 lat, Zastępna przed czterdziestką! Dziś Strzelce po latach stagnacji zmieniają się, a jeszcze nie dawno rzeczy "nie możliwe" stały się możliwe. Obwodnica, która była nie możliwa w 4 lata stała się możliwa i takich przykładów jest tam więcej. Strzelce postawiły na młodego chłopaka - na młodą osobę i dziś "zakochały się w nim". W pierwszej turze wyborów uzyskał poparcie 94% - zagłosowało na niego blisko 7 tysięcy mieszkańców.
  Czarek to chłopak z Barlinka, widzę tutaj podobieństwo, więc pomyślmy i dajmy szansę Czarkowi, i podziękujmy Zielińskiemu, który przy władzy siedzi... od zawsze! Od zawsze, bo jak nie był Burmistrzem z przypadku to był wiecznym Radnym, odpowiedzialnym za wszystkie złe decyzje jakie w Barlinku były podejmowane! Wybierzmy mądrze, wybierzmy młodego, fajnego Burmistrza a nie..."ZŁOTOUSTEGO".
 • Jakoś Krzyżanowski na tą w pełni wyreżyserowaną ustawkę przystał, więc też nie jest tutaj bez winy, bo gdyby miał choć cień zasad moralnych, to by nie pozwolił napluć Mieszkańcom Barlinka w twarz tą pełną ignorancją na Nasze Wyborcze Prawa ze strony obu równie antyobywatelskich Kandydatów.
 • Zieliński nie chciał pytań z publiki w Panoramie. Poczytaj może dokładniej w innych źródłach
 • Towarzysze Zieliński z Krzyżanowskim jak widać przeszli samych siebie, aby tylko Mieszkańców Barlinka już na samym starcie do tej pseudodebaty zniechęcić, bo skoro oba ich Komitety zgodnie przystały na tę całkowicie wyreżyserowaną szopkę dla "ciemnego luda", to namacalnie widać jaką pogardą darzą wszystkich tutejszych Wyborców, którym kompletnie odmówili prawa głosu w zadawaniu temu PSLowsko-SLDowskiemu układowi jakichkolwiek bezpośrednich zapytań.

  Niniejszym należy przyznać, że Łukasz Bugajski udzielając kilka dni temu wywiadu na kanale Jacka Międlara miał pełną słuszność twierdząc, iż aby w Naszej Ojczyźnie cokolwiek się mogło na lepsze zmienić, to należy w pierwszej kolejności bezwzględnie tą całą POstPZPRowską "elytę" od siedmiu boleści wywalić w końcu zasadnie na śmietnik historii, bo ona tak całkowicie przesiąkła tym antyspołecznym zamordyzmem rodem z PRLu, przez co pod jej neokolonialnymi rządami ciągle będziemy tu mieli a la sowiecki syf i jedno wielkie dziadostwo.
 • Jakoś tak para zeszła... nic się nie dzieje, nuda, ....droga na Ostrołękę...,...ale o 18.00 będzie się działo, będzie zabawa....

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Szukam pracy w branży handlowej. Mam wie...
Ford Mondeo kupiony w Polskim salonie (k...
Rok produkcji:2003 Przebieg:165000km S...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G4] - DJ Pitersound
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...