Reklama [G] Salon Kosmetyczny Femina
Reklama [A] GBS Bank - Znajoma lokata
Debata kandydatów na Burmistrza Barlinka. (akt.26.10, godz: 12:08)

4 listopada odbędzie się II tura wyborów. W Barlinku o fotel burmistrza ubiegać będą się: dotychczasowy Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński oraz kandydat na burmistrza Cezary Krzyżanowski.

Jak wynika z otrzymanych przez nas informacji, Dariusz Zieliński wyraził zgodę na zaproszenie w sprawie wspólnej debaty kandydatów na Burmistrza Barlinka otrzymanie od sztabu Cezarego Krzyżanowskiego.

Jeżeli Pełnomocnicy komitetów wypracują kompromis i ustalą miejsce, czas debaty, scenariusz oraz imię i nazwisko osoby prowadzącej to debata się odbędzie.

Aktualizacja z 26.10. (7:30)

W odpowiedzi na chęć udziału w debacie wyrażonej przez Dariusza Zielińskiego, Cezary Krzyżanowski zaproponował aby debata odbyła się 29 lub 30 października o godzinie 18:00 w Barlineckim Ośrodku Kultury.

Moderatorem debaty miałby być dziennikarz Jacek Słomka. Debata miałaby się składać z sześciu bloków tematycznych i poruszyć takie kwestie jak polityka społeczna i ochrona zdrowia, inwestycje i infrastruktura, przedsiębiorczość, oświata, kultura i sport, ochrona środowiska i ekologia oraz samorząd.

25-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Krzyżanowski chciał pytań od publiczności. to Zieliński się nie zgodził. Tylko problem, że Cezary K. jest z czerwonych pająków a Dariusz Z. udaje PiS-orka.
 • Czarek, już Cię w urzędzie znają, i mężczyźni i hmm kobiety
 • Kto by nie wygrał to przyjdzie mu rządzić w ciekawych czasach - Dane do sprawdzenia dla tych co nie dowierzają ! ONZ chce sprowadzić do Europy 250 milionów imigrantów. 30 000 zwolnionych z wiezień Ukraińców przyjechało do Polski. Unijne standardy - Imigrant, który zgwałcił chłopca, nie zostanie ukarany. ,,Działałem w stanie seksualnej konieczności”. Przełomowy wyrok sądu

  Amir A., który pracował jako taksówkarz w Iraku, przyznał, że wiedział, iż gwałt jest zły, ale działał w stanie seksualnej konieczności – nie uprawiał seksu od czterech miesięcy.

  Przez sąd pierwszej instancji został skazany na sześć lat więzienia. Ale wyrok został uchylony przez Sąd Najwyższy. Stwierdzono, że Amir A. nie zdawał sobie sprawy, że działa wbrew woli chłopca. W "mediach mętnego nurtu tylko sukcesy i wzrost gospodarki . Kto mi powie jak jest różnica pomiędzy PO a PiS bo okulary gdzieś zapodziałem.
 • przecież każdy widzi chyba że Zieliński to pisowiec w pelerynie niewidce. Nie chcieliście przedstawiciela pisu na fotelu Burmistrza a chcecie teraz głosować na jego mierną kopię
 • Władzę należy zmieniać z tego samego powodu co pieluchy .
 • Czarek Krzyzanowski wygra . To jest pewne. Program p. Krzyzanowskiego jest bogaty i realny bez obietnic nie do zrealizowania. 100% poparcia
 • Zasady debaty, prowadzący i tematy można podsumować krótko "wilk syty i owca cała". Żaden z kandydatów nie powinien sobie krzywdy zrobić biorąc udział w takiej debacie. Obaj wyjdą z twarz żeby nikt im nie zarzucił, że jej nie chcą, że nie chcą dialogu i takie tam formułki wyborcze ;)
 • Oby nie Krzyżanowski. Z 2 zlego niech juz Darek zostanie, nie szkodzi nie pomaga.
 • Krzyzanowski juz chyba działał w urzędzie i kilka ciekawych opinii mozna zaslyszec....
 • A dlaczego Panowie Zieliński i Krzyżanowski nie chcą, aby pytania do nich były zadawane przez samych Mieszkańców, a wyłącznie były już wcześniej ukartowane w jakiś ściśle ocenzurowanych blokach tematycznych?!

  Teraz przynajmniej wiadomo, dlaczego obaj nie chcieli się zgodzić na debatę jeszcze przed pierwszą turą, bo tam by nie mogli sobie tej całej debaty wyreżyserować tylko pod siebie, tak jak stricte manipulacyjnie czynią to teraz.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [B]
Reklama [B1] Meble BRW
Reklama [C]
Reklama [C1]
Reklama [C1] - Zachodniopomorskie Małe Skarby
Reklama [D1]
Reklama [D1] Usługi BHP Maciej Olejnik
Reklama [D3]
Reklama [D3] PH. MARAL - Artykuły BHP

Ogłoszenia

Jak w tytule. Kupię przyczepę podłodziow...
Firma ESTO Sp. z o.o. powstała w listopa...
Wynajmę mieszkanie znajdujące się w Barl...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D5] - Miejsce na Twoją reklamę
 Reklama [D5] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D6] Inter-Com Łukasz Wrona
Reklama [D7] Błękitne okna - biuro podróży
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D9] DJ Piotr - Piotr Stanisławski
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D12] ABS Andrzej Binkowski
Reklama [D13] RACHUNEK S.C. Biuro Rachunkowe
Reklama [D14] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D14] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D16] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D17] Kwiaciarnia ''Centrum'' Roman Ślaź

Sondujemy

Czy usługi medyczne w Barlinku są zadowalające?

TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA

Kalendarz wydarzeń

listopad, 2018
PnWtŚrCzPtSbNd
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Mapa miasta

Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Salon kosmetyczny Femina

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Salonu Kosmetycznego "FEMINA", w którym oferujemy pełną gamę zabiegów ...

Gabinety na Staromiejskiej

W Gabinetach na Staromiejskiej oferujemy usługi lekarskie z interny oraz medycyny rodzinnej. Na wizyty w zakresie chorób wewnętr...

Ostatnie komentarze

Partner [A]

Parnter [B]

Partner [C]

Partner [D]

Partner [E]

© 2009 - 2018 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklamaArchiwalna wersja portalu

 

Redakcja portalu ebarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.

 

Bezpieczeństwo          Statystyki         Certyfikat SSL