REKLAMA [B] - Serwis Rowerowy
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Dary dla Szpitala od myśliwych.

W środę 20 maja myśliwi z Okręgu Gorzowskiego reprezentowani przez Wojciecha Pawliszka, Huberta Klimczaka oraz Macieja Krasowskiego przekazali dziewięćdziesiąt przyłbic oraz sześćset sztuk maseczek pracownikom Szpitala w Barlinku.

Wszystko to w ramach akcji "Myśliwi Pielęgniarkom i Lekarzom".

20-05-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • A ja nie pracuję w szpitalu ,zacznijcie od siebie,bo ostatnio to tylko wszyscy o wszystko mają pretensje nic nikomu się nie podoba ,a sami święci nie jesteście tylko pretensje 898a
  • Aha, że niby panowie myśliwi strzelający sobie do zwierząt dla zabawy są tacy dobrzy? Sesja fotograficzna i artykuły w mediach za przekazanie szpitalowi trochę plastiku i szmatek od "szlachetnych myśliwych"... Dość żenujący PR z ich strony.
  • Edziu trafiłeś w punkt. Tak zołza bo pacjenci dla ciebie to problem. Nie wiedzą czego chcą. Zatrudni tam was szpital po znajomości i siedzicie. Jak telefon zadzwoni to zły petent dzwoni. Nocna opieka i świąteczna ograniczona. Do telefonu to wy tam godzinę idziecie. Dodzwonić to się można tylko czasu trzeba. Myślisz nie nie widziałem jak siedzicie i telefon dzwoni i nikt nie odbiera. Pielęgniarki wypalone. Lekarze poziom masakra. Nic temu szpitalowi się już nie powinno dawać bo tu nie ma sytuacji kryzysowej a maseczek i osłonek twarzy, wody i czekoladek mają już tyle że jedzą po godzinach. Szpital jest niewydolny finansowo i medycznie.
  • W rejestracji to wiedzą po co siedzą, tylko wy pacjenci nie wiecie czego chcecie ,oczywiscie są wyjątki, bo to ,że lekarz ma być to wiedzą, tylko że jak lekarz nie przyjedzie to rejestracji się nie informuje ,tak ,że człowieku jak nie wiesz wszystkiego to lepiej to przemilczeć puuu
  • przecież ten szpital już tego nie potrzebuje. maseczek i przyłbic mają w chusteczkę. czego nie mają to pieniędzy i personelu.
    a wy wszyscy nie wiadomo po co przynosicie maseczki i przyłbice. w barlinku nie było przypadku koronawirusa. tego sprzętu już mają tyle, że nie mają gdzie trzymać.
    najgorsza sytuacja jest wtedy gdy dzwonisz i nie możesz się do tego szpitala dodzwonić albo gdy niekompetentne osoby w rejestracji nie potrafią i nie chcą pomóc. szpital to przede wszystkim ludzie --- dobrzy ludzie a tych tam brakuje.
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Dom o powierzchni 100m2 oddany do użytku...
Oczekujemy: • Minimum rocznego doświadc...
Kupię każdą ilość ślimaka winniczka. ...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...