Reklama [B] E-CHO
MARAL - HURTOWNIA ARTYKUŁÓW BHP
Charytatywne ''Mikołajki'' z LCB i OPB. Zaproszenie.

Lions Club Barlinek oraz OPB Barlinek zapraszają na Mikołajki. Spotkajmy się 9 grudnia (niedziela) w godzinach 10:00 – 14:00 na Rynku Miejskim.

W programie m.in.:
- zabawa fantowa,
- kiermasz świąteczny,
- atrakcje dla dzieci,
- mikołajkowe niespodzianki,
- pyszne domowe ciasta,
- pierogi i barszczyk.

W tym roku wszystkie zebrane z festynu środki pieniężne przekazane zostaną rodzinie z Dziedzic poszkodowanej w pożarze domu.

04-12-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • gdybym nie widział akt tej sprawy, nigdy bym w to nie uwierzył. „Kto jest twoim ojcem? – Pan Bóg, Ojciec nasz najlepszy” – odpowiedziało dziecko na pytania sądowej biegłej. W ten sposób czysta, dziecięca pobożność i dobrze opanowany katechizm stały się powodem uznania rodziców za fanatyków religijnych i wydania postanowienia sądu o ograniczeniu władzy rodzicielskiej wobec dzieci.

  Wszystko zaczęło się od anonimowego zgłoszenia, zgodnie z którym ojciec miał używać przemocy fizycznej wobec 10-letniej córki. Postępowanie wykazało, że złośliwy donos był bezpodstawny, a w domu nikt nie znęca się nad dziećmi. Na tym cała sprawa mogłaby się zakończyć, gdyby nie opinia biegłej z Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Kościanie.
  Biegła krytykuje katolickie wychowanie. Nic tylko współczuć tym co dzieci mają bo idzie pokolenie wychowane na filmie Kler i gazecie koszernej.
 • Mały przykład fałszowania historii przez zaborców to samo dzieje się dzisiaj " Sam Paweł Jasienica wskazywał w „Polskiej anarchii”, że „ostatni przedstawiciele władzy polskiej w Reszlu i reszcie Warmii, biskupi Stanisław Adam Grabowski oraz Ignacy Krasicki, przez trzydzieści lat swych rządów nie zatwierdzili ani jednego wyroku śmierci. Stos Barbary Zdunk zapłonął w czterdzieści zim po zajęciu Warmii przez Prusy”. Prusacy byli więc gorszym „ciemnogrodem” niż wyśmiewana na Zachodzie Rzeczpospolita szlachecka, co z przyczyn politycznych warto było podkreślić." itd.... Stara metoda kiedy to złodziej krzyczy łapać złodzieja. A że z roku na rok młodzież (część już dorosła) coraz głupsza to za 20 lat będziemy przepraszać za II wojnę za obozy itd..
 • Święta Inkwizycja wprowadziła m.in. pojęcie nieuznawania zeznań wydobytych z tortur oraz koncept "obrońcy z urzędu", co było niespotykaną wtedy łaską dla oskarżonego i prowadziło czasem do kuriozalnych sytuacji, gdzie grodzkie (cywilne) sprawy chłopstwo podciągało pod problem natury religijnej, by nie iść ze szlachcicem na udry w sądzie grodzkim, ale inkwizycyjnym, bo tam mieli chociaż obrońcę, na którego normalnie nie byłoby ich stać. - co ty tak na prawdę wiesz o kościele ? Czy koszerne media są źródłem informacji ? Czy w duchu socrealistycznego wychowania uczona Cie prawdy ? O Lutrze o ludobójstwie protestantów nie tylko tu w Europie ale i Ameryce ? Jaką znasz historię takie masz poglądy.
 • Nadal odbiera się dzieci chodź PiS obiecał, że to koniec ale czego tu się spodziewać po .... Mimo pozytywnych opinii psychologów, asystentów rodziny i przesłuchanych świadków, Sąd Rejonowy w Piasecznie zdecydował o odebraniu rodzicom ośmiorga dzieci. Podstawą tego postanowienia był nigdy niezweryfikowany donos pracownika opieki społecznej.

  Szóstkę dzieci, w wieku od 6 do 13 lat, odseparowano od rodziców już w 2017 r. Teraz sąd podjął także decyzję o odebraniu dziewięciomiesięcznych bliźniaków, urodzonych już w trakcie postępowania. Stało się tak, chociaż w sprawie dwójki najmłodszych dzieci nie zostało przeprowadzone postępowanie dowodowe. Sąd odwołał się wyłącznie do oceny Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów, pomijając opinię psychologiczną i zeznania świadków, w tym dwojga asystentów rodziny odwiedzających rodziców trzy razy w tygodniu, zeznania psychologów pracujących na co dzień z dziećmi. Sąd zarzucił rodzicom nadużywanie alkoholu, co nie zostało potwierdzone przez żadnego ze świadków oraz było sprzeczne z orzeczeniem specjalisty ds. uzależnień. Sąd oddalił także wniosek o wysłuchanie najstarszego dziecka – 13-letniej córki


  PO czy PiS to jedna za.....a
 • No to odpowiadam kochanym żuczkom. Google wpisz Największa organizacja charytatywna? i co my tu mamy KK. Idźmy dalej - Caritas największą organizacją charytatywną w Polsce. Czy Reformowany Kościół Katolicki (RKK) jest sektą? Polecam odpowiedź na stronie racjonalisty co by się nie powtarzać. Widocznie nie wiecie czym jest sekta i używacie tego pojęcia bez pojęcia :-). Marysia a z jakiej ty się czytanki uczyłaś, że takie brednie powtarzasz ? i to w dobie internetu - MASAKRA ! Na koniec mam pytanie do tych co tak plują z barku wiedzy na KK, gdzie mogę w Warszawie zjeść posiłek lub się ogrzać ? Historię którą się nam Polakom przez lata wciska do głowy można sobie....... 4 litery ...... tyle jest ona warta. I to nie tylko dotyczy KK ale całej naszej historii szczególnie ostatnich lat od czasów zaborów aż po dziś ! Więc nie dziwię się takim reakcją jak tylko słowo KK się pojawi efekt tresury robi swoje. Jak to powiedziała na Uniwersytecie Warszawskim żydówka Irmina Samulska z domu Samuel - my mamy Was Polaków rozpracowanych ...... no i dokładnie tak jest.
 • Czy normalny człowiek, odrobinę myślący, mający własne zdanie i poglądy na otaczającą go rzeczywistość, powinien dobrowolnie przynależeć do organizacji światowej kryjącej się pod nazwą KK? Organizacji zakłamanej, monotematycznej, przez wieki mordującej w imię...i z imieniem... nastawionej na jeden cel tj kasa i władza....?????
  Tak, Tomaszku, bądź rzeczowy i odpowiedz sobie na to jakże proste pytanie. A później nadal rzygaj swoimi teoriami
 • Widzę wielkiego fana KK. Powiedz mi co takiego zrobił kościół dla tej rodziny? Ludzie z LC chociaż coś robią. A największą sektą jest KK. Więc nie pisz bzdur i przemyśl swoje wypociny. Tv
 • Nowelizacja Kodeksu Prawa Kanonicznego zniosła ekskomunikę z przynależących do masonerii. Obecnie osoby takie trwają w grzechu ciężkim (a więc nie mogą przystępować do komunii, a spowiedź wymaga od nich zaprzestania uczestnictwa). Podobnie jak z Rotary jest również z Lions Club - to są ruchy zbudowane w oparciu o masonerię. Przynależność do Rotary/Lions może dawać komuś pewne gratyfikacje osobiste/zawodowe - dla wielu ludzi pokusa związana np. z władzą czy karierą jest większa niż to co naucza Kościół. Masoneria powinna nazywać się Lucyferianami. Bracia bodajże od 30 (lub 31) stopnia wtajemniczenia dowiadują się, że Wielkim architektem, który zaprojektował świat i należy mu się cześć jest Lucyfer. Z tego powodu Kościół negatywnie wypowiada się o uczestnictwie katolików w ruchu masońskim. Arcybiskup Luigi Neri wyjaśniając decyzję Kościoła dotyczącą zakazu przyjmowania Komunii osobom należącym do ruchów wolnomularskich mówi: "Święta Kongregacja wskazuje wiernym, że taka przynależność jest obiektywnie grzechem ciężkim i precyzując, że członkowie stowarzyszenia masońskiego nie mogą przystępować do Komunii świętej, pragnie oświecić sumienia wiernych co do poważnych konsekwencji jaka może wynikać z tejże przynależności". Każdy sam wybiera co robi !
 • Czy katolicy mogą przynależeć do organizacji masońskich lub pro masońskich ? http://wolnomularstwo.pl/baza_artykulow/rodzaje-wolnomularstwa/p aramasoneria/kluby-lions-i-rotary/

  W Polsce jest obecnie ponad 50 klubów rotary, do których :” Klub Rotary jest organizacją skupiającą przywódców gospodarczych i profesjonalnych określonej społeczności( miasta, dzielnicy, obszaru komunalnego). Celem działalności klubu jest koleżeńska współpraca i uczynność(…) Członkami klubu są osoby dorosłe o prawym charakterze i dobrej reputacji, które są właścicielami, współwłaścicielami, członkami Zarządu lub menadżerami przedsiębiorstw, lub pracują w określonej profesji, lub które piastują ważne funkcje z kompetencjami dyrektorskimi oraz osoby emerytowane, a uprzednio pracujące lub zajmujące w\w stanowiska”( Encyklopedia Białych Plam, tXV, str 304)(!!!)

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Zamienie mieszkanie 37 m 2 w Szczecinie ...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Kawalerki, mieszkania dwu-pokojowe, mies...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - INTER-COM
Reklama [G4]
Reklama [G4] - SKLEP ZOOLOGICZNY
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...