Właśnie w tej sprawie wpłynęły do Gminy dwa wnioski.
Pierwszy wystosowany przez NSZZ SOLIDARNOŚĆ działający przy Barlinek – Inwestycje, w którym Związek proponuje nazwać rondo przy skrzyżowaniu ulic Niepodległości, 31 Stycznia i Gorzowskiej „Rondem Solidarności”, natomiast Starosta Myśliborski Andrzej Potyra wnioskuje, aby rondo przy ul. Szosowej i Kombatantów nosiło nazwę „Rondo Ofiar Katynia”.
Ciekawi jesteśmy opinii mieszkańców Barlinka na ten temat. Chętnie też zapoznamy się z ich sugestiami i propozycjami innych nazw.
Zapraszamy do oddania swojego głosu w ankiecie, która znajduje się na głównej stronie portalu, w prawym dole. Zapraszamy również do dyskusji i przedstawiania własnych nazw dla opisywanych powyżej rond.
to rondo?to skandal!!! / 31-08-2010 / my wy oni
niewypał
nazwa ronda / 31-08-2010 / elik
na ostatniej sesji radni podjęli uchwałą nazwę ronda "NSZZ SOLIDARNOSć" i co my mamy do gadania
czas już wyjść z II-giej wojny światowe / 29-08-2010 / barlinianin
ja proponujęjasno i wskazująco na kierunek ruchu: RONDO GORZOWSKIE, RONDO LIPIANSKIE,RONDO TARASOWE. Prawda, że nieskomlikowane a jasne i konkretne?
moim zdaniem / 29-08-2010 / o.n.a.
"Rondo Ofiar Katynia"?! Może jeszcze "Rondo Ofiar Katynia i Katastrofy Smoleńskiej"? Czy my zawsze musimy żyć przeszłością, ofiarami, pławić się w krwi i frustrować się swoją tragiczną przeszłością? Nazwa"Rondo Solidarności" z kolei jest już tak zjechana, że może świadczyć tylko o rozpaczliwym braku pomysłowości. No i znowu ta przeszłość... Może by tak pozytywniej wreszcie? "Rondo Przyszłości" na przykład, na przekór dziadkom żyjącym przeszłością? :) Z drugiej strony podoba mi się "Rondo Emanuela Laskera" - lokalne, uzasadnione, apolityczne, ładne.
nazwa / 23-08-2010 / jmk
na tym rondzie gdzie byly swiatla beda kijki 6 metrowe, tak jest w projekcie i bylo o tym kiedys pisane
nazwy / 23-08-2010 / echo
LUDZIE,
pokażcie swoją inteligencję wymyślając dobre nazwy, a nie się wygłupiając.
Moje propozycje to: Rondo Żwirka i Muchomorka to te na górze. Na dole: Rondo kijków i tam by mozna było w środku postawic duże kijki nordic walking. tylko tak, żeby nie przeszkadzały kierowcom.
nazwa ronda / 23-08-2010 / elik
skoro jesteśmy Europejską Stolicą Nordic Walking niech to rondo nosi to miano
Za wolno panowie / 22-08-2010 / kolega leniwego robotnika
Zdecydowanie rondo imienia leniwych robotników.
sdf / 22-08-2010 / dfgd
Ale z was barany i wieśniaki;/
qwer / 22-08-2010 / vcxz
POTSIARY by pogodzić partaczy.
schowaj